SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť ES-Trading Sk, s.r.o.  sa venuje predaju nových návesov a prívesov Wielton. Je cieľom je poskytovať zákazníkom služby na najvyššej úrovni. V ponuke nájdete všetky typy návesov, okrem cisternových, t.j. plachtové, kontajnerové, vyklápacie oceľové a hliníkové, prachotesné a izotermické skrine, chladiarenské a mraziarenské skrine, veľkoobjemové súpravy, vyklápacie nadstavby, tandemové prívesy, podvalníkové návesy aj s rozťahom. Značka Wielton je zárukou kvality.

AKCIE

Skladové návesy Wielton

Ak hľadáte nové návesy, ktoré Vám pomôžu pri prevoze stavebného materiálu, komodít, uhlia a hnojív a zároveň nezaťažia výrazne váš rozpočet, rozhodnite sa pre návesy Wielton

Ak hľadáte nové návesy, ktoré Vám pomôžu pri prevoze stavebného materiálu, komodít, uhlia a hnojív a zároveň nezaťažia výrazne váš rozpočet, rozhodnite sa pre návesy Wielton.  Návesy Wielton získate s výhodným financovaní s rýchlym schválením pre skladové návesy.

Viac informácií o kompletnej ponuke vozidiel WIELTON nájdete na www.estrading.sk

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.