SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť ES-Trading Sk, s.r.o.  sa venuje predaju nových návesov a prívesov Wielton. Je cieľom je poskytovať zákazníkom služby na najvyššej úrovni. V ponuke nájdete všetky typy návesov, okrem cisternových, t.j. plachtové, kontajnerové, vyklápacie oceľové a hliníkové, prachotesné a izotermické skrine, chladiarenské a mraziarenské skrine, veľkoobjemové súpravy, vyklápacie nadstavby, tandemové prívesy, podvalníkové návesy aj s rozťahom. Značka Wielton je zárukou kvality.

AKCIE

Náves AL Wielton Weight Master za výhodnú cenu

Akciová splátka vo výške 457€/mesačne bez DPH bez poistenia
Okamžite skladom. Akcia platí do vypredania zásob.

Náves AL Wielton Weight Master za výhodnú cenu, okamžite skladom, s akciovým financovaním cez ČSOB Leasing. Akciová splátka 457,40 €/mesačne bez DPH. Finančný lízing na 72 mesiacov s 10% akontáciou, bez poistenia.
Akcia platí do vypredania zásob. Neváhajte nás, preto, čo najskôr kontaktovať.

Náves AL Wielton Halfpipe Konisch za výhodnú cenu

Akciová splátka vo výške 445€/mesačne bez DPH bez poistenia
Okamžite skladom. Akcia platí do vypredania zásob.

Náves AL Wielton Halfpipe Konisch za výhodnú cenu, okamžite skladom, s akciovým financovaním cez ČSOB Leasing. Akciová splátka 445,41 €/mesačne bez DPH. Finančný lízing na 72 mesiacov s 10% akontáciou, bez poistenia.
Akcia platí do vypredania zásob. Neváhajte nás, preto, čo najskôr kontaktovať.

Viac informácií o kompletnej ponuke vozidiel WIELTON nájdete na www.estrading.sk

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.