AJ KIA FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

NAJVÝHODNEJŠIE SPLÁTKY

Financovanie s výhodným úročením a nízkymi splátkami, pri ktorom máš na záver splácania slobodu voľby. Môžeš doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

Kia Select – flexibilné splácanie s 3 možnosťami voľby na jeho konci. Výhodné úročenie a nízke splátky.

Financovanie s výhodným úročením a nízkymi splátkami, pri ktorom máš na záver splácania slobodu voľby. Môžeš doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

KROK č. 1

  • výber výšky vstupnej investície (akontácia), vo výške 10% – 40% z ceny vozidla
  • zvolenie maximálneho ročného nájazdu: 10 000 – 40 000 km
  • doba splácania: 3, 4 alebo 5 rokov
KROK č. 2
Za užívanie vozidla platíte mesačne nízke splátky vrátene povinného zmluvného a havarijného poistenia. Povinné obdobie sa končí uhradením 35., 47., resp. 59. splátky.
KROK č. 3

Po uhradení 35., 47., resp. 59. splátky máte  3 možnosti na výber:

A. Doplatiť poslednú splátku alebo ju rozložiť na ďalšie obdobie za výhodných podmienok.

B. Odpredať vozidlo predajcovi Kia minimálne za garantovanú odkupnú cenu a prípadný rozdiel nad túto cenu použiť ako akontáciu na nové vozidlo.

C. Jednoducho vrátiť súčasné vozidlo predajcovi Kia bez nutnosti uhradiť poslednú splátku.

MESAČNÉ SPLÁTKY

Výhodné splácanie, ktoré sa vám prispôsobí. Doba splácania 3 až 7 rokov a pravidelné mesačné splátky.

Výhodné financovanie, ktoré sa vám prispôsobí. Môžete si vybrať  dobu splácania 3 až 7 rokov. Splácanie v pravidelných mesačných splátkach vrátane komplexného poistenia (povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, poistenie proti finančnej strate).

ZVÝHODNENÉ FINANCOVANIE ELEKTROMOBILOV

Výhodné financovanie pre elektromobily s úrokom už od 1,99%. Pravidelné mesačné splácanie do 7 rokov s akontáciou do 60% z ceny vozidla.

Financovanie s rovnomernými mesačnými splátkami a dobou financovania v rozmedzí 3 až 7 rokov. Zároveň si môžete vybrať z akontácie 20% až 60% z ceny vozidla. Splátky sú vrátane komplexného poistenia (povinné zmluvné poistenie, havarijne poistenie, poistenie finančnej straty).

ŠTVRTINY

Praktické splácanie vozidla len v 4 ročných splátkach. Mesačne platíš iba poistenie.

Praktické financovanie, pri ktorom na úvod zaplatíte štvrtinu  kúpnej ceny  a môžete odísť s novým autom z predajne. Následne už len 3 ročné splátky vozidla. Mesačne platíte iba komplexné poistenie (povinné zmluvné a havarijné poistenie).

LÍZINGOVÁ KALKULAČKA

Svoju splátku lízingu si viete vypočítať okamžite. Stačí si vybrať z ponuky skladových vozidiel Kia a vstúpiť do Nezáväznej kalkulácie. Splátku si prispôsobíte presne na mieru svojim možnostiam.

Objavte možnosti financovania podľa seba.

Nová online lízingová kalkulačka vám za pár sekúnd vypočíta financovanie presne na mieru. Teraz si viete svoju splátku lízingu okamžite.

  1. Vyberte si vysnívaný model Kia na www.kiaihned.sk. Zvoľte si model, vyfiltrujte parametre a vyberte si z ponuky skladových áut Kia.
  2. Vstúpte do nezáväznej kalkulácie lízingu. V detaile auta Kia kliknite na “Zistiť viac” alebo prejdite nižšie k sekcii Financovanie a kliknite na “Nezáväzne vypočítať”.
  3. Prispôsobte si financovanie. Vyberte si jeden z finančných produktov a prispôsobte si výšku nasledujúcich splátok. Systém vám kalkuláciu za pár sekúnd vypočíta.
Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na: www.kia.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel KIA. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu