AJ KIA FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

Leasing 0% bez navýšenia

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia s poistením. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36 - 84 mesiacov a akontácie 20% - 60%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s úrokom 0% a poplatkom za spracovanie zmluvy od 1,5%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36 – 84 mesiacov a akontácie 20% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia, PZP a poistenia finančnej straty.

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Financovanie s úrokom 0%, poplatkom za spracovanie zmluvy od 1,5% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia, poistenia PZP a poistenia finančnej straty.

KIA Select

Rovnomerné mesačné splácanie aj s poistením, s možnosťou voľby pred koncom financovania. Možnosť výberu:

1. úhrada poslednej navýšenej splátky
2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla
3. vrátenie vozidla dealerovi Kia.

Financovanie prostredníctvom finančného leasingu. Rovnomerné mesačné splácanie s poslednou navýšenou splátkou. Financovanie s úrokom 0%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36 a 48 mesiacov, akontácie 20% – 40%. Výhodné sadzby havarijného poistenia, PZP a poistenia finančnej straty. Pred koncom financovania možnosť výberu: 1. úhrada poslednej navýšenej splátky, 2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla, 3. vrátenie vozidla dealerovi Kia.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na: Zistiť viac

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel KIA. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu