AJ OPEL FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

Lízingová kalkulačka

Svoju splátku lízingu si viete vypočítať okamžite. Stačí si vybrať z ponuky skladových vozidiel Opel a stlačiť „Nezáväzne vypočítať“. Splátku si prispôsobíte presne na mieru svojim možnostiam.

Objavte možnosti financovania podľa seba.

Nová online lízingová kalkulačka vám za pár sekúnd vypočíta financovanie presne na mieru.

  1. Vyberte si vysnívaný model Opel na opel-ihned.sk . Zvoľte si model, vyfiltrujte parametre a vyberte si z ponuky skladových áut Opel.
  2. Vstúpte do nezáväznej kalkulácie lízingu. V detaile auta Opel kliknite na “Nezáväzne vypočítať”.
  3. Prispôsobte si financovanie. Vyberte si jeden z finančných produktov a prispôsobte si výšku nasledujúcich splátok. Systém vám kalkuláciu za pár sekúnd vypočíta.

Opel Flex Lease

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby,

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby. Môžete doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

Štvrtiny

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 4 splátky.

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 4 splátky. Prvú štvrtinu platíte pri kúpe vozidla.  Ďalšie štvrtiny sú splatné v 12., 24. a 36. mesiaci, počas trvania zmluvy. Mesačne platíte len splátky postenie ( zákonné a havarijné poistenie vozidla).

Rovnomerne splácanie

Zvoľte si dobu trvania lízingu, ktorá Vám vyhovuje a plaťte každý mesiac rovnakú výšku splátky.

Zvoľte si dobu trvania lízingu, ktorá Vám vyhovuje a plaťte každý mesiac rovnakú výšku splátky. Trvanie zmluvy  3 až 7 rokov. Minimálna akontácia/prvá navýšená splátka 0% z ceny vozidla.

PREMIUM 1000

Zvoľte si tento spôsob financovania s rovnomernými mesačnými splátkami a cena vozidla sa zníži o 1 000 EUR.

Zvoľte si dobu trvania lízingu, ktorá Vám vyhovuje a plaťte každý mesiac rovnakú výšku splátky. Trvanie zmluvy 3 až 7 rokov a akontácia už od 0% z ceny vozidla.

Tretiny

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 3 splátky.

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 3 splátky. Prvú tretinu ceny vozidla zaplatíte pri kúpe vozidla, druhú o rok a poslednú o dva roky. Splátky poistného sa uhrádzajú mesačne počas celej doby financovania.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na opel.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel OPEL. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu