AJ OPEL FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

PCP Opel

Rovnomerné mesačné splácanie s možnosťou voľby pred koncom financovania.
Možnosť výberu:
1. úhrada poslednej navýšenej splátky,
2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla,
3. vrátenie vozidla dealerovi Opel.

Financovanie prostredníctvom finančného leasingu. Rovnomerné mesačné splácanie s poslednou navýšenou splátkou. Financovanie s výhodným úrokom, bez poplatku za spracovanie zmluvy. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48 alebo 60 mesiacov a akontácie 20% – 50%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP. Pred koncom financovania možnosť výberu: 1. úhrada poslednej navýšenej splátky, 2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla, 3. vrátenie vozidla dealerovi Opel.

Opel Handy Cars – úver bez poplatku

Rovnomerné mesačné splácanie vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48 alebo 60 mesiacov a akontácie 20% - 60%. K zmluve poukaz na nákup paliva.

Financovanie formou spotrebného úveru. Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom, bez poplatku za spracovanie zmluvy. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP. K zmluve poukaz na nákup PHM.

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Leasing na tretiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 29 mesiacov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 33,33%.

Splácanie formou tretín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 33,33% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na opel.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel OPEL. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu