AJ OPEL FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

PCP Opel

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby,

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby. Môžete doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

Opel Handy Cars – úver bez poplatku

Rovnomerné mesačné splácanie vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48 alebo 60 mesiacov a akontácie 20% - 60%. K zmluve poukaz na nákup paliva.

Financovanie formou spotrebného úveru. Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom, bez poplatku za spracovanie zmluvy. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP. K zmluve poukaz na nákup PHM.

Štvrtiny

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 4 splátky.

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 4 splátky. Prvú štvrtinu platíte pri kúpe vozidla.  Ďalšie štvrtiny sú splatné v 12., 24. a 36. mesiaci, počas trvania zmluvy. Trvanie 36 mesiacov. Mesačne platíte len splátky postenie ( zákonné a havarijné poistenie vozidla).

Tretiny

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 3 splátky.

Rozdeľte si platbu za svoje nové vozidlo OPEL na 3 splátky. Prvú tretinu ceny vozidla zaplatíte pri kúpe vozidla, druhú o rok a poslednú o dva roky. Splátky poistného sa uhrádzajú mesačne počas celej doby financovania.

Rovnomerne splácanie

Zvoľte si dobu trvania lízingu, ktorá Vám vyhovuje a plaťte každý mesiac rovnakú výšku splátky.

Zvoľte si dobu trvania lízingu, ktorá Vám vyhovuje a plaťte každý mesiac rovnakú výšku splátky. Trvanie zmluvy  3 až 7 rokov. Minimálna akontácia/prvá navýšená splátka 20% z ceny vozidla.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na opel.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel OPEL. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu