SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcom a predajcom traktorov, prevodiek, traktorových komponentov a samostatných štvorvalcových motorov. Súčasné produktové portfólio traktorov značky ZETOR zahŕňa 8 modelových radov od 20 do 170 koní: PRIMO, COMPAX, UTILIX, HORTUS, MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL.

Vlastné výrobné a vývojové centrum sa nachádza v Brne v Českej republike. Produkty značky ZETOR prinášajú zákazníkom ideálnu kombináciu sily a výkonu motora, jednoduché účelné prevedenie a nízké prevádzkové náklady. Za takmer 75-ročnú históriu značky ZETOR sa predalo viac ako 1,3 miliónov traktorov do 136 zemí sveta. V roku 2015 predstavil ZETOR TRACTORS a.s. dizajnový koncept ZETOR by Pininfarina, ktorý sa stretol s celosvetovým ohlasom a záujmom odbornej i laickej verejnosti.

Produkty ZETOR získate za výhodných podmienok, vďaka spolupráci s ČSOB Leasing.

AKCIE

NAJVÝHODNEJŠIE SPLÁTKY

Financovanie s výhodným úročením. Mesačné splátky s havarijným a PZP poistením. 

Využite zvýhodnené financovanie na splátky s úrokom od 3,69 % na vybrané modely ZETOR* s akontáciou 30 % a povinným zmluvným a havarijným poistením.

Traktory značky ZETOR získate za výhodných podmienok vďaka spolupráci s ČSOB Leasing.

Viac informácií o akcií nájdete TU.

*Akcia platí na modely MAJOR, PROXIMA, FORTERRA, CRYSTAL. Bližšie informácie o podmienkach akcie, ako aj návrh financovania, vám pripravia zmluvní partneri firmy ZETOR TRACTORS a.s. alebo obchodníci ČSOB Leasing, a.s.

Viac informácií o kompletnej ponuke traktorov ZETOR a ich príslušenstva nájdete na www.zetor.com

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.