AJ MG JE ČSOB LEASING

AKCIE

Zvýhodnené financovanie MG s úrokom 2,99%

Získajte svoje nové MG HS/EHS s akciovým úrokom 2,99%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s atraktívnym úrokom 2,99%. Možnosť výberu dĺžky financovania až do 7 rokov a akontácie/prvej navýšenej splátky 10% – 70% z ceny vozidla. K tomu výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Premium Leasing

Výhodné financovanie, ktoré sa Vám prispôsobí. Môžete si vybrať dobu splácania od 3 až do 7 rokov.

Výhodné financovanie, ktoré sa Vám prispôsobí. Môžete si vybrať dobu splácania od 3 až do 7 rokov. Splácate v pravidelných mesačných splátkach vrátane poistenia.

Štvrtiny

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny s výhodným úrokom raz ročne, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia/prvá navýšená splátka vo výške 25% z ceny vozidla.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate vozidlo raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Mesačne platíte len poistné. Financovanie s atraktívnym úrokom a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na mgmotor-slovakia.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel MG. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu