AJ DUCATI JE ČSOB LEASING

AKCIE

Pätiny

Rozdeľte si platbu za svoj nový motocykel na 5 splátok.

Rozdeľte si platbu za svoj nový motocykel na 5 splátok. Prvú pätinu ceny motocykla zaplatíte pri jeho kúpe, ďalšie 4 splátky istiny sú pri každom výročí Vašej zmluvy. Splátky havarijného poistenia a PZP sa uhrádzajú mesačne počas celej doby financovania.

Tretiny

Rozdeľte si platbu za svoj nový motocykel na 3 splátky.

Rozdeľte si platbu za svoj nový motocykel Ducati na 3 splátky. Prvú tretinu ceny motocykla zaplatíte pri jeho kúpe, druhú o rok a poslednú o dva roky. Splátky havarijného poistenia a PZP sa uhrádzajú mesačne počas celej doby financovania.

Mesačné splátky

Rovnomerné mesačné splácanie motocykla. Možnosť výberu dĺžky financovania až do 5 rokov a akontácie 10% - 50% z ceny motocykla.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s atraktívnym úrokom. Možnosť výberu dĺžky financovania až do 5 rokov a akontácie/prvej navýšenej splátky 10% – 50% z ceny motocykla. Možnosť využiť výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na ducati.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel Ducati. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu