SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť REYLON SM, s.r.o. je výhradným dovozcom a distribútorom značky Schwarzmüller. Táto značka má na území Slovenskej republiky 26-ročnú tradíciu, v európskom meradle pôsobí už takmer 150 rokov. Spoločnosť REYLON SM, s.r.o. ponúka široké portfólio v oblasti prípojných vozidiel  – valníkové, vyklápacie, klanicové, podvalníkové, s posuvnou podlahou i cisternové. Výhodou značky Schwarzmüller je individuálny prístup a realizácia špeciálnych požiadaviek zákazníka.

Okrem predaja návesov, prívesov a nadstavieb ponúka spoločnosť REYLON SM, s.r.o. aj prenájom vozidiel. Súčasťou ponuky spoločnosti je aj predaj náhradných dielov.

AKCIE

Trojnápravový oceľový vyklápací náves so segmentovou muldou

Akciová splátka 371€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie pre trojnápravový oceľový vyklápací náves so segmentovou muldou a hliníkovou korbou.  Mesačná splátka už od 371€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

Trojnápravový vyklápací náves so segmentovou muldou a hliníkovou korbou

Akciová splátka 420€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie pre trojnápravový vyklápací náves so segmentovou muldou a hliníkovou korbou.  Mesačná splátka už od 420€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

ULTRALIGHT – COIL od 341€ mesačne bez DPH

3 -nápravový Ultralight valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami COIL s výškou rámu 150 mm. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie 3-nápravový Ultralight valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami COIL s výškou rámu 150 mm. Mesačná splátka už od 341€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

Trojstranná zhrnovačka od 291€ mesačne bez DPH

3 -nápravový valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtamis výškou rámu 125 mm. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie na 3-nápravový valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami. Mesačná splátka už od 291€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

Viac informácií o kompletnej ponuke produktov SCHWARZMÜLLER nájdete na www.schwarzmueller.sk
Výhodné financovanie návesov Schwarzmueller cez ČSOB Leasing

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.