SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť REYLON SM, s.r.o. je výhradným dovozcom a distribútorom značky Schwarzmüller. Táto značka má na území Slovenskej republiky 26-ročnú tradíciu, v európskom meradle pôsobí už 150 rokov. Spoločnosť REYLON SM, s.r.o. ponúka široké portfólio v oblasti prípojných vozidiel  – valníkové, vyklápacie, klanicové, podvalníkové, s posuvnou podlahou i cisternové. Výhodou značky Schwarzmüller je individuálny prístup a realizácia špeciálnych požiadaviek zákazníka.

Okrem predaja návesov, prívesov a nadstavieb ponúka spoločnosť REYLON SM, s.r.o. aj prenájom vozidiel. Súčasťou ponuky spoločnosti je aj predaj náhradných dielov.

AKCIE

Trojnápravový oceľový vyklápací náves so segmentovou muldou

Akciová splátka od 451€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 60 mesiacov s 30 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie pre Trojnápravový oceľový vyklápací náves so segmentovou muldou. Akciová splátka od 451€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 60 mesiacov s 30 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty do 31.3.2023, preto nás neváhajte hneď kontaktovať. Podrobnosti nájdete tu.

Trojnápravový valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami

Akciová splátka od 419€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 60 mesiacov s 30 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie pre Trojnápravový valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami. Akciová splátka od 419€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 60 mesiacov s 30 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty do 31.3.2023, preto nás neváhajte hneď kontaktovať. Podrobnosti nájdete tu. 

Viac informácií o kompletnej ponuke produktov SCHWARZMÜLLER nájdete na www.schwarzmueller.sk

Široký sortiment
klanicových návesov
a prívesov

Kontajnerové prívesy
ako ich možno
nepoznáte

Najdôležitejšie
parametre návesov
POWER LINE

Schwarzmueller_power_line

Široký sortiment
vyklápacích návesov
a prívesov

Nadstavby Vás

presvedčia

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.