SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť REYLON SM, s.r.o. je výhradným dovozcom a distribútorom značky Schwarzmüller. Táto značka má na území Slovenskej republiky 26-ročnú tradíciu, v európskom meradle pôsobí už takmer 150 rokov. Spoločnosť REYLON SM, s.r.o. ponúka široké portfólio v oblasti prípojných vozidiel  – valníkové, vyklápacie, klanicové, podvalníkové, s posuvnou podlahou i cisternové. Výhodou značky Schwarzmüller je individuálny prístup a realizácia špeciálnych požiadaviek zákazníka.

Okrem predaja návesov, prívesov a nadstavieb ponúka spoločnosť REYLON SM, s.r.o. aj prenájom vozidiel. Súčasťou ponuky spoločnosti je aj predaj náhradných dielov.

AKCIE

Náves SCHWARZMÜLLER POWER LINE s ťahačom IVECO za výhodnú cenu

Akciová splátka pre súpravu s dieselovým ťahačom vo výške 1 406€/mesačne bez DPH a pre súpravu s LNG ťahačom vo výške 1 893€/mesačne bez DPH, bez poistného.
Akcia platí do 30.9.2021 a do vypredania zásob.

Ťahač IVECO S-WAY s návesom SCHWARZMÜLLER POWER LINE za výhodnú cenu, okamžite skladom, s akciovým financovaním cez ČSOB Leasing.
Súprava s dieselovým ťahačom za akciových 1 406€/mesačne bez DPH. Splátka mesačného poistného (PZP + Kasko) 387,60€ bez DPH.
Súprava s LNG ťahačom za akciových 1 893€/bez DPH. Splátka mesačného poistného (PZP + Kasko) 438,70€ bez DPH.
V oboch prípadoch s 10% akontáciou na dobu 61 mesiacov bez poistenia.
Akcia platí do 30.9.2021 a do vypredania zásob. Neváhajte nás preto čo najskôr kontaktovať.

Trojnápravový oceľový vyklápací náves so segmentovou muldou

Akciová splátka 371€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie pre trojnápravový oceľový vyklápací náves so segmentovou muldou a hliníkovou korbou.  Mesačná splátka už od 371€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

Trojnápravový vyklápací náves so segmentovou muldou a hliníkovou korbou

Akciová splátka 420€ bez DPH/mesačne pri financovaní na finančný lízing. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie pre trojnápravový vyklápací náves so segmentovou muldou a hliníkovou korbou.  Mesačná splátka už od 420€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

ULTRALIGHT – COIL od 341€ mesačne bez DPH

3 -nápravový Ultralight valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami COIL s výškou rámu 150 mm. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie 3-nápravový Ultralight valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami COIL s výškou rámu 150 mm. Mesačná splátka už od 341€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

Trojstranná zhrnovačka od 291€ mesačne bez DPH

3 -nápravový valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtamis výškou rámu 125 mm. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia.

Časovo obmedzené cenové zvýhodnenie na 3-nápravový valníkový náves s celobočnými zhrňovacími plachtami. Mesačná splátka už od 291€ bez DPH. Doba trvania zmluvy 72 mesiacov s 10 % akontáciou a mesačným splácaním, bez poistenia. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a do vypredania zásob, preto nás neváhajte hneď kontaktovať.

Viac informácií o kompletnej ponuke produktov SCHWARZMÜLLER nájdete na www.schwarzmueller.sk
Výhodné financovanie návesov Schwarzmueller cez ČSOB Leasing

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.