AJ MITSUBISHI JE ČSOB LEASING

AKCIE

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Leasing 0% bez navýšenia

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia s poistením. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36 - 84 mesiacov a akontácie 20% - 60%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s úrokom 0% a poplatkom za spracovanie zmluvy od 2,1%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, 60, 72 alebo 84 mesiacov a akontácie 20% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na mitsubishi-motors.sk
ASX - ČSOB Leasing, a.s. je lídrom na slovenskom lízingovom trhu s ponukou komplexných lízingových a poisťovacích riešení. Pomáha rozvíjať vaše podnikanie.

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel MITSBUBISHI. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu