RIEŠENIE POTRIEB

Mal som poistnú udalosť

Ako postupovať pri dopravnej nehode

Dostal som pokutu

Potrebujem servis a údržbu

Potrebujem pomoc pri nepojazdnosti vozidla

Cestujem do zahraničia

Kontakty

Poradenstvo a objednávanie do servisu

Pon – Pia 8:00 – 17:00

0850 123 522

+ 421 2 49 20 59 32 ( pre volanie zo zahraničia )

Objednanie do servisu, poradenstvo ohľadom operatívneho lízingu (pneuservis, blokácia PHM kariet, doplnkové služby, vrátenie vozidla, poistná udalosť) a poskytnutie prehľadu všetkých zazmluvnených služieb.

Asistenčná služba a náhradné vozidlo

NON-STOP linka

0850 123 057

+ 421 2 49 20 59 89 ( pre volanie zo zahraničia )

Riešenie nepojazdného vozidla (havária, porucha, defekt, krádež vozidla), núdzových opráv, odťahu, (zabezpečenie náhradného vozidla) náhradného ubytovania alebo prepravy do cieľa cesty.

SLUŽBY

Povinné služby

Medzi povinné služby, ktoré sú zahrnuté v zmluve o Operatívnom lízingu patrí poistenie PZP, havarijné poistenie, cestná daň a STK.

Základné služby

Služby vám vyskladáme na mieru.
K štandardným základným službám patrí diaľničná známka, tankovacia karta, pneuservis, servis, náhradné vozidlo, asistenčné služby.

Doplnkové služby

Získajte ešte lepší komfort z jazdy vďaka GPS, GPS monitoringu, poisteniu právnej ochrany a iným službám.

FAQ

V prípade potreby výmeny pneumatík kontaktujte pneuservis, v ktorom mámte pneumatiky uskladnené. V prípade, že máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, či opravy pneumatík, kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522

Zoznam zazmluvnených pneuservisov.

V prípade záujmu o rozšírenie zazmluvnených služieb kontaktujte našu Infolinku operatívneho lízingu – 0850 123 522.

Vybrať si môžete z tejto ponuky služieb

 

 

V prípade, že potrebujete údržbu, alebo opravu vozidla, ktoré máte na operatívny lízing, kontaktujte vždy našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522. Naši operátorvi vám zabezpečia termín návštevy v najbližšom servise. Je to jednoduché a pohodlné a vy a nemusíte o nič starať.

INFOLINKA Operatívneho lízingu je pre vás v k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.
Zabezpečia objednanie do servisu, poradenstvo ohľadom operatívneho lízingu (pneuservis, blokácia PHM kariet, doplnkové služby, vrátenie vozidla, poistná udalosť) a poskytnutie prehľadu všetkých zazmluvnených služieb.

V prípade potreby výmeny pneumatík kontaktujte pneuservis, v ktorom mámte pneumatiky uskladnené. V prípade, že máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, či opravy pneumatík, kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522

Aktuálny zoznam zazmluvnených pneuservisov

ZOZNAM PNEUSERVISOV

Výmenu a opravu pneumatík vykonávajte výlučne v zmluvných pneuservisoch. Ak máte túto službu zahrnutú v mesačnom poplatku, je výmena bezplatná, inak je potrebné za ňu zaplatiť. Overte si pred tým na Infolinke operatívneho lízingu 0850 123 522, či máte túto službu aktivovanú.

VRÁTENIE VOZIDLA

Vozidlo operatívneho lízingu je potrebné vrátiť ku dňu uvedenom v zmluve o Operatívnom lízingu. Vozidlo je možné vrátiť v troch mestách na Slovensku – Bratislave, Košiciach a Žiline. Fyzické preberania vozidiel realizuje spoločnosť DEKRA Slovensko s.r.o.

Na vrátenie vozidla je potrebné sa objednať cez webovú stránku http://csobleasing.slovdekra.sk/
Odporúčame objednať sa včas, najneskôr 14-21 dní pred požadovaným termínom vrátenia vozidla.

1

Objednávka vrátenia vozidla

• Minimálne 7 dní pred ukončením zmluvy objednajte vozidlo na vrátenie.

2

Príprava na vrátenie vozidla

• Pripravte si osvedčenie o evidencii vozidla (časť I. a časť II.), návod na obsluhu a riadne opečiatkovanú servisnú knižku s absolvovanými servisnými prehliadkami, platné potvrdenie o absolvovaní STK (pokiaľ to prichádza do úvahy), všetky sady kľúčov k vozidlu a zabezpečovaciemu zariadeniu vrátane SD, CD a DVD k navigácii, druhú sadu pneumatík vrátane diskov.

3

Odovzdanie vozidla

• Tesne pred vrátením dajte vozidlo vyčistiť a umyť.
• V dohodnutý čas a na dohodnutom mieste odovzdajte vozidlo.

4

Protokol o prevzatí vozidla

• Skontrolujte si „Protokol o prevzatí vozidla“, prípadne urýchlene dodajte chýbajúce veci k vozidlu.

BLOG O OPERATÍVNOM LÍZINGU

PÁR TIPOV PRE BEZPEČIE VO VAŠOM VOZIDLE

Ak v dnešnej dobe cestovať, tak najlepším spôsobom je osobné, či úžitkové vozidlo. Pri jazde je potrebné však teraz dodržiavať pár pravidiel.

BUDE VAŠE VOZIDLO DLHŠIE STÁŤ?

Aj napriek tomu, že v tejto dobe máme väčšinu času tráviť doma, odporúčame aspoň raz za 7 dní absolvovať jazdu vozidlom z dôvodu zamedzenia korózii.