SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Na slovenskom trhu pôsobí STILL už od roku 2002 a radí sa medzi popredných dodávateľov manipulačnej techniky a intralogistických riešení. Svojim zákazníkom ponúka nielen kvalitu výrobkov, ale aj širokú škálu služieb od prenájmu, servisu manipulačnej techniky, regálov až po predaj použitých vozíkov a rôznych finančných služieb. Vďaka najvyššej kvalite, spoľahlivosti a inovatívnej technike spĺňa STILL súčasné i budúce požiadavky malých, stredných i veľkých podnikov.

V ponuke má vysoko kvalitné vysokozdvižné vozíky s elektrickým, dieselovým a plynovým pohonom. Na trh prináša aj inovatívne riešenia ako elektrické vozíky s nulovými emisiami, vozíky s modernými Li-Ion batériami a ako prvý v branži spúšťa sériovú výrobu autonómnych vychystávacích vozíkov.

Produkty STILL získate za výhodných podmienok, vďaka spolupráci s ČSOB Leasing.

AKCIE

Jedinečné financovanie s 0% úrokom

Vyberte si z ponuky zánovných vozíkov bez navýšenia.

Na začiatku zaplatíte iba akontáciu (30 %) a vozík máte bez vysokej vstupnej investície hneď v majetku a daňovo ho odpisujete. Následne platíte rovnomerné mesačné splátky počas obdobia 12 – 36 mesiacov podľa svojho výberu s 0 % úrokom a výhodným poistením v jednom balíku. Táto ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a trvá do 31.3.2021.

Viac informácií o kompletnej ponuke vysokozdvižných vozíkov nájdete na www.still.sk www.still.sk

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.