AJ HYUNDAI JE ČSOB LEASING

AKCIE

ReFresh Paušál

Rovnomerné mesačné splácanie s možnosťou voľby pred koncom financovania.
Možnosť výberu:
1. úhrada poslednej navýšenej splátky,
2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla,
3. vrátenie vozidla dealerovi Hyundai.

Financovanie prostredníctvom finančného leasingu. Rovnomerné mesačné splácanie s poslednou navýšenou splátkou. Financovanie s výhodným úrokom, bez poplatku za spracovanie zmluvy. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, alebo 48 mesiacov a akontácie 20% – 45%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP. Pred koncom financovania možnosť výberu: 1. úhrada poslednej navýšenej splátky, 2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla, 3. vrátenie vozidla dealerovi Hyundai.

Leasing na pätiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 20%.

Splácanie formou pätín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 20% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24., 36. a 48. splátke. Financovanie s úrokom 0%, poplatkom za spracovanie zmluvy od 3,5% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Leasing „Ľahké splátky“ bez navýšenia

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia s havarijným a PZP poistením. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48, alebo 60 mesiacov s akontáciou 0% - 60%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s úrokom 0% a poplatkom za spracovanie zmluvy od 0%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 0% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na hyundai.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel HYUNDAI. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu