AJ SUZUKI FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

PCP Suzuki

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby.

Výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby. Môžete doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

Zvýhodnené financovanie – časovo limitované

Rovnomerné mesačné splácanie vozidla s výhodným úrokom už od 1,99%. Možnosť výberu dĺžky financovania do 6 rokov a akontácie až do 50% z ceny vozidla.

Výhodné financovanie s rovnomernými mesačnými splátkami a úrokom už od 1,99%. Dĺžka financovania môže byť v rozmedzí 3 až 6 rokov a akontácia od 0% do 50%. Súčasťou financovania sú aj lákavé sadzby havarijného poistenia, poistenia PZP a poistenia finančnej straty.

Štvrtiny

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia/prvá navýšená splátka vo výške 25%.

Stačí Vám štvrtina z kúpnej ceny vozidla a môže byť Vaše. Následne platíte mesačne len poistenie, a zvyšné štvrtiny uhradíte v 12., 24. a 36. splátke.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na suzuki.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel SUZUKI. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu.