AJ SUZUKI FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

PCP Suzuki

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby.

Výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby. Môžete doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

Lízing bez navýšenia

Rovnomerné mesačné splácanie vozidla bez navýšenia s poistením. Možnosť výberu dĺžky financovania na 3 - 7 rokov a akontácie/prvej navýšenej splátky 0% - 60% z ceny vozidla.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s úrokom 0%  Možnosť výberu dĺžky financovania na 3 – 7 rokov a akontácie/prvej navýšenej splátky 0% – 60% z ceny vozidla. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Štvrtiny

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia/prvá navýšená splátka vo výške 25%.

Stačí Vám štvrtina z kúpnej ceny vozidla a môže byť Vaše. Následne platíte mesačne len poistenie, a zvyšné štvrtiny uhradíte v 12., 24. a 36. splátke.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na suzuki.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel SUZUKI. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu.