SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť Iveco je jedným z najdôležitejších hráčov v globálnom svete dopravy a medzinárodným lídrom vo vývoji, výrobe, marketingu a servise rozsiahleho radu ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých úžitkových vozidiel. Vyrába tiež vozidlá na dopravu osôb a špeciálne vozidlá pre obranu, civilnú ochranu a špeciálne nasadenie, napríklad pre hasičov. Vozidlá využívajú najmodernejšie strojárenské technológie v komplexnej rade motorov, ktoré používajú motorovú naftu i alternatívne palivá. Medzi nimi sú zemný plyn (CNG), biopalivá, hybridné technológie aj elektromotory.

Produktové portfólio dopĺňa paleta finančných a popredajných služieb a aktivity v oblasti jazdených vozidiel

Vozidlá IVECO získate za výhodných podmienok, vďaka spolupráci s ČSOB Leasing.

AKCIE

Teraz údržba až na 3 roky zadarmo.

Ak si obstaráte IVECO DAILY s financovaním od ČSOB Leasing získate teraz kontrakt S-Life na 150 000 km / 3 roky zadarmo, alebo ľubovoľný servisný kontrakt v hodnote až do výšky 4 000 € so zľavou 50 %. Akcia platí od 1. 5. 2022 do 31. 3. 2023

Teraz máte jedinečnú možnosť skombinovať nákup IVECO Daily so servisnou zmluvou za zvýhodnených podmienok. Pri financovaní cez ČSOB Leasing získate teraz  kontrakt S-Life na 150 000 km / 3 roky zadarmo, alebo ľubovoľný servisný kontrakt v hodnote až do výšky 4 000 € so zľavou 50 %.
Táto ponuka platí pre vybrané modely. Viac informácií u autorizovaného predajcu IVECO.
Akcia platí od 1. 5. 2022 do 31. 3. 2023

Viac informácií o kompletnej ponuke vozidiel IVECO nájdete na www.IVECO.sk

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.