SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť Iveco je jedným z najdôležitejších hráčov v globálnom svete dopravy a medzinárodným lídrom vo vývoji, výrobe, marketingu a servise rozsiahleho radu ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých úžitkových vozidiel. Vyrába tiež vozidlá na dopravu osôb a špeciálne vozidlá pre obranu, civilnú ochranu a špeciálne nasadenie, napríklad pre hasičov. Vozidlá využívajú najmodernejšie strojárenské technológie v komplexnej rade motorov, ktoré používajú motorovú naftu i alternatívne palivá. Medzi nimi sú zemný plyn (CNG), biopalivá, hybridné technológie aj elektromotory.

Produktové portfólio dopĺňa paleta finančných a popredajných služieb a aktivity v oblasti jazdených vozidiel

Vozidlá IVECO získate za výhodných podmienok, vďaka spolupráci s ČSOB Leasing.

AKCIE

IVECO S-Way už za 898 € /mesačne

Ponuka je platná do 31.12.2020

* uvedená splátka je bez DPH, platí pri využití finančného lízingu s dĺžkou trvania 60 mesiacov, pri akontácii 10 % a s poslednou navýšenou splátkou 25 %. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty a pre vozidlá objednané do 31. 12. 2020

 

Len pre vozidlá, financované cez ČSOB Leasing, a.s., vám IVECO ponúka servisný kontrakt 2XL, ktorý je počas prvého roku trvania financovania za 0 EUR a počas zvyšných 4 rokov za 278 EUR mesačne. Ponuka je platná do 31.12.2020.

IVECO Daily s povinným zmluvným poistením na 3 roky zadarmo

Ponuka platí pre skladové vozidlá a je platná do 31.12.2020

Financovanie vybraných modelov IVECO Daily s povinným zmluvný poistením na 3 roky ZADARMO a výhodným havarijným poistením. Ponuka je platná do 31.12.2020.

IVECO Daily s tankovacou kartou v hodnote 1000€ zdarma

Ponuka platí pre skladové vozidlá a je platná do 31.12.2020

Finančný lízing s možnosťou poslednou navýšenou splátkou a benefitom v podobe tankovacej karty nabitej na 1000€. Ponuka platí pre skladové vozidlá a je platná do 31.12.2020.

Viac informácií o kompletnej ponuke vozidiel IVECO nájdete na www.IVECO.sk

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.