SPOLUPRACUJÚCI PARTNER ČSOB LEASING

Spoločnosť Iveco je jedným z najdôležitejších hráčov v globálnom svete dopravy a medzinárodným lídrom vo vývoji, výrobe, marketingu a servise rozsiahleho radu ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých úžitkových vozidiel. Vyrába tiež vozidlá na dopravu osôb a špeciálne vozidlá pre obranu, civilnú ochranu a špeciálne nasadenie, napríklad pre hasičov. Vozidlá využívajú najmodernejšie strojárenské technológie v komplexnej rade motorov, ktoré používajú motorovú naftu i alternatívne palivá. Medzi nimi sú zemný plyn (CNG), biopalivá, hybridné technológie aj elektromotory.

Produktové portfólio dopĺňa paleta finančných a popredajných služieb a aktivity v oblasti jazdených vozidiel

Vozidlá IVECO získate za výhodných podmienok, vďaka spolupráci s ČSOB Leasing.

AKCIE

Iveco Daily so servisným kontraktom

Získajte zvýhodnený servisný kontrakt pre celý modelový rad Iveco daily pri využití akéhokoľvek financovania cez ČSOB Leasing. Kampaň je platná do 30.6.2023 alebo do odvolania.

Akcia sa týka celej modelovej rady Daily a využiť je možné akýkoľvek produkt financovania ČSOB Leasing a servisný kontrakt. Kampaň je platná do 30.6.2023 alebo do odvolania.

Podpora servisného kontraktu bude prebiehať podľa nasledovnej schémy:

  • príspevok 50% až do výšky 1000,- Eur platí pre vozidlá Daily z portfólia vo výrobe a aj zo skladu dealera;
  •  pre vozidlá Daily Evolution a Daily Premium je príspevok vždy dvojnásobkom pôvodnej čiastky, ktorá je vypočítaná v akciovej verzií, t.j. v prípade, že je pôvodný príspevok IVECO 590,- Eur, s financovaním ČSOBL je celkové zvýhodnenie 1180,- Eur (ak je príspevok IVECO 740,- Eur, s financovaním ČSOBL je celkové zvýhodnenie 1480,- Eur atď.) a je tak možné kontrakt upgradovať na dlhšiu dobu, vyšší nájazd a podobne;
  •  príspevok 50% až do výšky 2000,- Eur platí pre vozidlá Daily, novo objednávané do výroby.

Zmrazili sme úrokové sadzby

Obstarajte si nový IVECO S-WAY a využite financovanie IVECO CAPITAL so zvýhodnenou úrokovou sazbou už od 1,69 % p.a. alebo so zvýhodneným servisným kontraktom. Viac informácií získajte u svojho najbližšieho autorizovaného predajcu IVECO – Iveco Dealer Locator.

Obstarajte si nový IVECO S-WAY a využite financovanie IVECO CAPITAL so zvýhodnenou úrokovou sadzbou už od 1,69 % p.a. alebo so zvýhodneným servisným kontraktom. Viac informácií získajte u svojho najbližšieho autorizovaného predajcu IVECO – Iveco Dealer Locator.

Zvýhodnená úroková sadzba je poskytovaná s finančným leasingom, 1,69 % p.a. platí pri 36 mesačnom financovaní, akontáciou 10 % a poistením, dojednaným prostredníctvom ČSOB Leasing. Ponuka nie je záväzná a podlieha individuálnemu schválenie. Zvýhodnenie servisného kontraktu je poskytované vo výške až 5.000,- EUR. Zvýhodnenie úrokovej sadzby nie je kombinovateľné so zvýhodnením servisného kontraktu. Ponuka je platná od 1.4. do 30.6.2023.

Zvýhodnenie úrokovej sadzby alebo servisného kontraktu je poskytované iba s financovaním poskytovaným spoločnosťou ČSOB Leasing, a.s.

Viac informácií o kompletnej ponuke vozidiel IVECO nájdete na www.IVECO.sk

Neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám informácie o podmienkach akcie a pripravíme návrh financovania presne podľa vašich požiadaviek.