AJ SUBARU JE ČSOB LEASING

AKCIE

Leasing na pätiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 20%.

Splácanie formou pätín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 20% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24., 36. a 48. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Leasing na tretiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 29 mesiacov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 33,33%.

Splácanie formou tretín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 33,33% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Premium Leasing

Rvnomerné mesačné splácanie vozidla vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 29 - 84 mesiacov a akontácie 0% - 60%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom a poplatkom za spracovanie zmluvy od 0%. Možnosť výberu dĺžky financovania 29 – 84 mesiacov a akontácie 0% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na subaruslovakia.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel SUBARU. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu