AJ SUBARU JE ČSOB LEASING

AKCIE

PCP Subaru

Získajte výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby.

Výhodne financovanie s nízkymi splátkami, pri ktorom máte na záver slobodu voľby. Môžete doplatiť zostatok kúpnej ceny, odpredať auto predajcovi alebo si jednoducho predĺžiť splácanie. Mesačné splátky sú vrátane komplexného poistenia.

Štvrtiny

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny s výhodným úrokom raz ročne, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia/prvá navýšená splátka vo výške 25% z ceny vozidla.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate vozidlo raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Financovanie s atraktívnym úrokom a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Mesačné splátky

Rovnomerné mesačné splácanie vozidla vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 3-7 rokov a akontácie 0% - 60% z ceny vozidla.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom. Možnosť výberu dĺžky financovania na 3 – 7 rokov a akontácie/prvej navýšenej splátky 0% – 60% z ceny vozidla. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na subaruslovakia.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel SUBARU. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu