AJ SUBARU JE ČSOB LEASING

AKCIE

Štvrtiny

Splácanie vozidla počas 3 rokov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia/prvá navýšená splátka vo výške 25% z ceny vozidla.

Splácanie formou štvrtín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 25% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. a 36. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Tretiny

Splácanie vozidla počas 29 mesiacov. Splátka istiny raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia/prvá navýšená splátka vo výške 33,33% z ceny vozidla.

Splácanie formou tretín – na začiatku zaplatíte akontáciu vo výške 33,33% a následne splácate istinu raz ročne v 12., 24. splátke. Financovanie s úrokom 0% a s výhodnými sadzbami havarijného poistenia a poistenia PZP.

Mesačné splátky

Rvnomerné mesačné splácanie vozidla vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 3-7 rokov a akontácie 20% - 60% z ceny vozidla.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie bez navýšenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 3 – 7 rokov a akontácie/prvej navýšenej splátky 20% – 60% z ceny vozidla. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na subaruslovakia.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel SUBARU. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu