ZÁKLADNÉ SLUŽBY

  • bezplatné zapožičanie náhradného vozidla kategórie M1, maximálne vyššej strednej triedy alebo o triedu nižšej kategórie za podmienky odtiahnutia vozidla do servisného strediska odťahovou službou. Obdobie bezplatného zapožičania náhradného vozidla v rámci asistenčnej služby je uvedené v zmluve o Operatívnom lízingu.
  • núdzová oprava na ceste a odťah,
  • asistencia pri defekte pneumatík,
  • asistencia pri čerpaní nesprávnych pohonných hmôt,
  • asistencia pri strate kľúčov,
  • asistencia pri krádeži vozidla.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

  • zabezpečenie a úhrada hotelového ubytovania pre užívateľa,
  • zabezpečenie e a úhrada prepravy užívateľa do jeho bydliska,
  • organizácia a úhrada nákladov na náhradné vozidlo.

SLUŽBY

Povinné služby

Medzi povinné služby, ktoré sú zahrnuté v zmluve o Operatívnom lízingu patrí poistenie PZP, havarijné poistenie, cestná daň a STK.

Základné služby

Služby vám vyskladáme na mieru.
K štandardným základným službám patrí diaľničná známka, tankovacia karta, pneuservis, servis, náhradné vozidlo, asistenčné služby.

Doplnkové služby

Získajte ešte lepší komfort z jazdy vďaka GPS, GPS monitoringu, poisteniu právnej ochrany a iným službám.

FAQ

V prípade potreby výmeny pneumatík kontaktujte pneuservis, v ktorom mámte pneumatiky uskladnené. V prípade, že máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, či opravy pneumatík, kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu 0850 123 522.

Zoznam zazmluvnených pneuservisov.

Využite online rezerváciu do pneuservisu.

V prípade záujmu o rozšírenie zazmluvnených služieb pošlite nám žiadosť o pridanie ďalších služieb Operatívneho lízingu cez Zákaznícky portál – postup:
1. Prihláste sa do Zákazníckeho portálu portal.csobleasing.sk.
2. Kliknite vľavo v hlavnom menu na „Žiadosti“.
3. Vyberte si novú žiadosť v „Chcem pridať žiadosť“ – Žiadosť o zmenu služby pri operatívnom lízingu.
4. Zvoľte si vozidlo, pre ktoré chcete pridať novú službu a vyplňte ostatné povinné časti formulára.
5. Po vyplnení kliknite na „Odoslať údaje“. Vaša žiadosť je odoslaná a my vás budeme kontaktovať ohľadne doplnenia novej služby Operatívneho lízingu.

Vybrať si môžete z tejto ponuky služieb:

V prípade, že potrebujete poradiť, kontaktujte našu Infolinku operatívneho lízingu – 0850 123 522.

V prípade, že potrebujete údržbu, opravu alebo potrebujete absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku vozidla, ktoré máte na operatívny lízing, kontaktujte vždy našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522.
Naši operátori vám zabezpečia termín návštevy v najbližšom schválenom servise ČSOB Leasing.
Je to jednoduché a pohodlné, a vy a nemusíte o nič starať. K dispozícii máme širokú servisnú sieť v rámci celého Slovenska.

INFOLINKA Operatívneho lízingu je pre vás v k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.
Zabezpečia objednanie do servisu, poradenstvo ohľadom operatívneho lízingu (pneuservis, blokácia PHM kariet, doplnkové služby, vrátenie vozidla, poistná udalosť) a poskytnutie prehľadu všetkých zazmluvnených služieb.

Upozorňujeme: Iná forma objednania do servisu, ako cez našu Infolinku môže mať za následok, že Vám náklady spojené s touto návštevou nebudú preplatené (bod 4.5.3 VZP ).

Ak potrebujete vymeniť pneumatiky kontaktujte pneuservis, v ktorom máte pneumatiky uskladnené. Ak máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, opravy pneumatík a pod. kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522.

Aktuálny zoznam zazmluvnených pneuservisov

BLOG O OPERATÍVNOM LÍZINGU