ZÁKLADNÉ SLUŽBY

  • bezplatné zapožičanie náhradného vozidla kategórie M1, maximálne vyššej strednej triedy alebo o triedu nižšej kategórie za podmienky odtiahnutia vozidla do servisného strediska odťahovou službou. Obdobie bezplatného zapožičania náhradného vozidla v rámci asistenčnej služby je uvedené v zmluve o Operatívnom lízingu.
  • núdzová oprava na ceste a odťah,
  • asistencia pri defekte pneumatík,
  • asistencia pri čerpaní nesprávnych pohonných hmôt,
  • asistencia pri strate kľúčov,
  • asistencia pri krádeži vozidla.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

  • zabezpečenie a úhrada hotelového ubytovania pre užívateľa,
  • zabezpečenie e a úhrada prepravy užívateľa do jeho bydliska,
  • organizácia a úhrada nákladov na náhradné vozidlo.

SLUŽBY

Povinné služby

Medzi povinné služby, ktoré sú zahrnuté v zmluve o Operatívnom lízingu patrí poistenie PZP, havarijné poistenie, cestná daň a STK.

Základné služby

Služby vám vyskladáme na mieru.
K štandardným základným službám patrí diaľničná známka, tankovacia karta, pneuservis, servis, náhradné vozidlo, asistenčné služby.

Doplnkové služby

Získajte ešte lepší komfort z jazdy vďaka GPS, GPS monitoringu, poisteniu právnej ochrany a iným službám.

FAQ

V prípade potreby výmeny pneumatík kontaktujte pneuservis, v ktorom mámte pneumatiky uskladnené. V prípade, že máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, či opravy pneumatík, kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu 0850 123 522.

Zoznam zazmluvnených pneuservisov.

Využite online rezerváciu do pneuservisu.

V prípade záujmu o rozšírenie zazmluvnených služieb kontaktujte našu Infolinku operatívneho lízingu – 0850 123 522.
Vybrať si môžete z tejto ponuky služieb:

 

 

V prípade, že potrebujete údržbu, alebo opravu vozidla, ktoré máte na operatívny lízing, kontaktujte vždy našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522. Naši operátorvi vám zabezpečia termín návštevy v najbližšom servise. Je to jednoduché a pohodlné a vy a nemusíte o nič starať.

INFOLINKA Operatívneho lízingu je pre vás v k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.
Zabezpečia objednanie do servisu, poradenstvo ohľadom operatívneho lízingu (pneuservis, blokácia PHM kariet, doplnkové služby, vrátenie vozidla, poistná udalosť) a poskytnutie prehľadu všetkých zazmluvnených služieb.

Ak potrebujete vymeniť pneumatiky kontaktujte pneuservis, v ktorom máte pneumatiky uskladnené. Ak máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, opravy pneumatík a pod. kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522.

Aktuálny zoznam zazmluvnených pneuservisov

BLOG O OPERATÍVNOM LÍZINGU

Bezpečie vo vašom vozidle

Ak v dnešnej dobe cestovať, tak najlepším spôsobom je osobné, či úžitkové vozidlo. Pri jazde je potrebné však teraz dodržiavať pár pravidiel.

BUDE VAŠE VOZIDLO DLHŠIE STÁŤ?

Aj napriek tomu, že v tejto dobe máme väčšinu času tráviť doma, odporúčame aspoň raz za 7 dní absolvovať jazdu vozidlom z dôvodu zamedzenia korózii.