AJ VOLVO JE ČSOB LEASING

AKCIE

Leasing na pätiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 5 rokov, raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 20%.

Splácanie formou pätín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0%, s poplatkom za spracovanie. Dĺžka financovania 48 mesiacov, akontácia vo výške 20%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov, raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0%, s poplatkom za spracovanie. Dĺžka financovania 36 mesiacov, akontácia vo výške 25%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

PREMIUM LEASING

Mesačné splácanie s výhodným úrokom, poplatkom 0% za spracovanie a s poistením.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom a poplatkom za spracovanie od 0%. Možnosť výberu dĺžky financovania 29, 36, 48, alebo 60 mesiacov s akontáciou 20% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na volvocars.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel VOLVO. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely. 

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu.