AJ OPEL FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

Opel Handy Cars – úver bez poplatku

Mesačné splácanie vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% - 60%. K zmluve poukaz na nákup paliva.

Financovanie formou spotrebného úveru. Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom, bez poplatku za spracovanie. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov s akontáciou 20% – 60%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP. K zmluve poukaz na nákup paliva.

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0%, s poplatkom za spracovanie. Dĺžka financovania 36 mesiacov, akontácia vo výške 25%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Leasing na tretiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov, raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 33,33%. Dĺžka financovania 29 mesiacov.

Splácanie formou tretín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0%, s poplatkom za spracovanie. Dĺžka financovania 29 mesiacov, akontácia vo výške 33,33%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Leasing bez poplatku

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48, alebo 60 mesiacov s akontáciou 20% - 50%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s výhodným úrokom, bez poplatku za spracovanie. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov s akontáciou 20% – 50%. Výhodné sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na opel.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel OPEL. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu