AJ KIA FINANCE JE ČSOB LEASING

AKCIE

Leasing 0% bez navýšenia

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia, vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% - 60%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s úrokom 0% a poplatkom za spracovanie od 1,5%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% – 60%. Zvýhodnené sadzby havarijného poistenia a PZP.

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov, 1x ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0% a poplatkom za spracovanie 1,5%. Dĺžka financovania 36 mesiacov, akontácia vo výške 25%. Zvýhodnené sadzby havarijného poistenia a PZP.

KIA Select

Mesačné splácanie aj s poistením, s možnosťou voľby pred koncom financovania. Možnosť výberu:

1. úhrada poslednej navýšenej splátky
2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla
3. vrátenie vozidla predajcovi Kia.

Financovanie prostredníctvom finančného leasingu. Rovnomerné mesačné splácanie s poslednou navýšenou splátkou. Financovanie s nízkou úrokovou sadzbou a poplatkom za spracovanie 1,5%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, alebo 48 mesiacov a akontácie 20% – 40%. Zvýhodnené sadzby havarijného poistenia a PZP. Pred koncom financovania možnosť výberu:

1. úhrada poslednej navýšenej splátky
2. predĺženie splátkového kalendára a dosplácanie vozidla
3. vrátenie vozidla predajcovi Kia.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na: Zistiť viac

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel KIA. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu