V prípade, že využívate službu Operatívny lízing – Light service a príde k odchýlke od dohodnutého počtu najazdených kilometrov o viac ako 10% (VZP bod 3.3) môžete nahlásiť údaj o aktuálnom stave km na vozidle prostredníctvom Zákazníckeho portálu.

Po prihlásení na Zákaznícky portál ČSOB Leasing si z ľavého menu vyberte položku Správa vozidiel operatívneho lízingu a vyberte si príslušnú zmluvu, kliknutím na „Detail“. Potom kliknite na záložku „Zmena počtu najazdených kilometrov“ a vyplňte požadované polia formuláru. Zmenu potvrdíte kliknutím na tlačidlo „Odoslať údaje“.

SLUŽBY

Povinné služby

Medzi povinné služby, ktoré sú zahrnuté v zmluve o Operatívnom lízingu patrí poistenie PZP, havarijné poistenie, cestná daň a STK.

Základné služby

Služby vám vyskladáme na mieru.
K štandardným základným službám patrí diaľničná známka, tankovacia karta, pneuservis, servis, náhradné vozidlo, asistenčné služby.

Doplnkové služby

Získajte ešte lepší komfort z jazdy vďaka GPS, GPS monitoringu, poisteniu právnej ochrany a iným službám.

FAQ

V prípade potreby výmeny pneumatík kontaktujte pneuservis, v ktorom mámte pneumatiky uskladnené. V prípade, že máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, či opravy pneumatík, kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu 0850 123 522.

Zoznam zazmluvnených pneuservisov.

Využite online rezerváciu do pneuservisu.

V prípade záujmu o rozšírenie zazmluvnených služieb pošlite nám žiadosť o pridanie ďalších služieb Operatívneho lízingu cez Zákaznícky portál – postup:
1. Prihláste sa do Zákazníckeho portálu portal.csobleasing.sk.
2. Kliknite vľavo v hlavnom menu na „Žiadosti“.
3. Vyberte si novú žiadosť v „Chcem pridať žiadosť“ – Žiadosť o zmenu služby pri operatívnom lízingu.
4. Zvoľte si vozidlo, pre ktoré chcete pridať novú službu a vyplňte ostatné povinné časti formulára.
5. Po vyplnení kliknite na „Odoslať údaje“. Vaša žiadosť je odoslaná a my vás budeme kontaktovať ohľadne doplnenia novej služby Operatívneho lízingu.

Vybrať si môžete z tejto ponuky služieb:

V prípade, že potrebujete poradiť, kontaktujte našu Infolinku operatívneho lízingu – 0850 123 522.

V prípade, že potrebujete údržbu, alebo opravu vozidla, ktoré máte na operatívny lízing, kontaktujte vždy našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522. Naši operátorvi vám zabezpečia termín návštevy v najbližšom servise. Je to jednoduché a pohodlné a vy a nemusíte o nič starať.

INFOLINKA Operatívneho lízingu je pre vás v k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.
Zabezpečia objednanie do servisu, poradenstvo ohľadom operatívneho lízingu (pneuservis, blokácia PHM kariet, doplnkové služby, vrátenie vozidla, poistná udalosť) a poskytnutie prehľadu všetkých zazmluvnených služieb.

Ak potrebujete vymeniť pneumatiky kontaktujte pneuservis, v ktorom máte pneumatiky uskladnené. Ak máte nové auto, alebo neviete, kde máte pneumatiky uskladnené, či len potrebujte poradiť ohľadom výmeny, opravy pneumatík a pod. kontaktujte našu Infolinku Operatívneho lízingu na tel. č. 0850 123 522.

Aktuálny zoznam zazmluvnených pneuservisov

BLOG O OPERATÍVNOM LÍZINGU

Bezpečie vo vašom vozidle

Ak v dnešnej dobe cestovať, tak najlepším spôsobom je osobné, či úžitkové vozidlo. Pri jazde je potrebné však teraz dodržiavať pár pravidiel.

BUDE VAŠE VOZIDLO DLHŠIE STÁŤ?

Aj napriek tomu, že v tejto dobe máme väčšinu času tráviť doma, odporúčame aspoň raz za 7 dní absolvovať jazdu vozidlom z dôvodu zamedzenia korózii.