Vzťahový manažér pre Bratislavu

Si obchodník s praxou? Máme pre teba pracovnú pozíciu, na ktorej môžeš uplatniť svoje znalosti, získať nové skúsenosti a ďalej sa rozvíjať.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Credit risk analytik

Vyznáš sa v oblasti kreditného rizika? Máš logické a analytické myslenie? ... Hľadáme nového kolegu, ktorý má v tejto oblasti aspoň ročnú skúsenosť.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Dátový analytik

Hľadáme človeka, ktorého baví práca s dátami. Ich analýza, štruktúra, vytváranie modelov a stratégií. Ak ovládaš SQL a máš aspoň 2 ročné skúsenosti v dátovo-analytickej pozícií tak si nenechaj ujsť túto ponuku.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre podporu obchodu/Správca kalkulačného softvéru

Do tímu podpory obchodu hľadáme osobnosť, ktorej silnou stránkou je schopnosť analyzovať s pracovnou náplňou: správa kalkulačného softvéru a nastavovanie parametrov produktu v kalkulačnom leasingovom softvéri...

Žižkova 11, Bratislava - Staré Mesto
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista internej kontroly/Interný audítor (zástup počas MD)

Do tímu Riadenie operačného rizika a Compliance hľadáme kolegyňu/kolegu na zástup počas materskej dovolenky. Tvojou náplňou práce bude napríklad vypracovávanie návrhu plánu interných kontrol, vedenie evidencie prijatých opatrení z kontrol...

Žižkova 11, Bratislava - Staré Mesto
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre repredaj

Do tímu repredaja hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý má pozitívny vzťah k autám, rád komunikuje a obchoduje. Tvojou náplňou práce bude aj navrhovanie spôsobov a vykonávanie činností spojených s odpredajom odobratých predmetov.

Bratislava
Dátum nástupu: 30. 4. 2021

Marketingový špecialista

Marketingový tím ČSOB Leasing hľadá kreatívnu a dynamickú osobnosť do tímu. Ak máš chuť a energiu venovať sa napríklad navrhovaniu, plánovaniu a realizácii všetkých typov komunikačných aktivít, táto pozícia je vhodná práve pre teba.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Referent tímu Back office / Špecialista tímu Back office

Zabudni na stereotypnú prácu. Ak máš rád zmeny a rôznorodosť v práci, tak hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou nášho tímu a my ťa naučíme všetko potrebné pre tvoju budúcu kariéru Back office špecialistu. Máme pre teba pripravený zaujímavý program, založený na pravidelných rotáciách v jednotlivých tímoch.

Bratislava
Dátum nástupu: Dohodou