Správca vozového parku (personálny leasing)

V prípade, že ti je blízka téma áut, starostlivosť o nich a rád organizuješ, máme pre teba pozíciu. Tvojou náplňou práce bude primárne činnosť súvisiaca so správou vozového parku, ale aj mnoho iného.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Architekt pre dátovú platformu

Oddelenie IT rozvoj v ČSOB Leasingu hľadá posilu do tímu s chuťou spolupodieľať sa na definovaní vízie a stratégie v oblasti dátového manažmentu.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre repredaj

Do tímu repredaja hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý má pozitívny vzťah k autám, rád komunikuje a obchoduje. Tvojou náplňou práce bude aj navrhovanie spôsobov a vykonávanie činností spojených s odpredajom odobratých predmetov.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Operátor Zákazníckej linky – Call centra

Do tímu zákazníckeho servisu hľadáme veselú, príjemnú kolegyňu /kolegu. Jedná sa o pasívnu linku (nie predaj produktov) a náplňou práce je napríklad poskytovanie telefonických a písomných informácií o produktoch a službách, ale aj o zmluvách.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Marketingový špecialista

Marketingový tím ČSOB Leasing hľadá kreatívnu a dynamickú osobnosť do tímu. Ak máš chuť a energiu venovať sa napríklad navrhovaniu, plánovaniu a realizácii všetkých typov komunikačných aktivít, táto pozícia je vhodná práve pre teba.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou