Dizajnér/-ka klientskych procesov, UX a UI

Chceš s nami vytvárať pozitívny zážitok pre klienta pomocou redizajnu existujúcich procesov alebo spoluprácou pri vývoji inovácií? U nás by si sa venoval/ venovala aj takýmto činnostiam: Navrhovanie dizajnu pre distribučné kanály - Design thinking/ Service design Organizácia a vedenie dizajnovacích workshopov Analyzovanie, zjednodušovanie či zefektívňovanie klientskych procesov s cieľom zvýšenia spokojnosti klientov a dohliadať nad implementáciou zmien Príprava UI a grafických podkladov pre developerov a iné.

Bratislava
Dátum nástupu: Dohodou

Garant poistenia pre Trenčín, Žilinu a okolie

Do tímu poistenie, hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá má vzťah k administratívnej práci, vie nadväzovať a udržiavať kontakty a rád/rada školí kolegov.

Trenčín, Žilina a okolie
Dátum nástupu: Dohodou

Špecialista pre podporu obchodného tímu v Žiline

Chceš sa stať členom tímu v Žiline, ktorý pomáha rozvíjať svoj región prostredníctvom aktívneho prístupu ku klientom? Môžeš sa s nami zdokonaliť v obchodovaní a zároveň sa učiť vo firme, ktorá je jednotkou na leasingovom trhu.

Žilina
Dátum nástupu: Dohodou

Relationship manager pre vzťahy s dodávateľmi

Hľadáme kolegu, obchodníka, do tímu korporátne financovanie, ktorého hlavnou úlohou bude prevziať vybudované vzťahy s vendor partnermi, hlavne dodávateľmi manipulačnej techniky, ďalej ich rozvíjať a realizovať obchodné príležitosti plynúce z tejto spolupráce.

Bratislava
Dátum nástupu: Dohodou

Brigádnik – administratívna podpora

Tvojou náplňou práce bude administratívna podpora tímu, komunikácia naprieč spoločnosťou/s obchodníkmi/ s dodávateľmi, zakladanie dokumentov, scanovanie, práca v internom systéme a ďalšie úlohy na základe dohody

Bratislava
Dátum nástupu: Dohodou

Finančný analytik – Junior

Hľadáme nového kolegu, finančného analytika, ktorý je zbehlý v reportingu a analýzach. Náplňou práce je vytvárať pravidelné reporty za pridelenú oblasť, pripravovať reporty pre interného a externého zákazníka, kontrolovať nástroje na vytvorenie reportingu za pridelenú oblasť či pripravovať ad-hoc reporty a analýzy pre manažment spoločnosti.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Compliance špecialista

Chceš byť súčasťou tímu, ktorý nielen stráži, monitoruje a reportuje, ale zároveň aj ponúka riešenia na podporu biznisu? Si štruktúrovaná osobnosť s orientáciou na detail?

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou