Brigádnik pre prácu s dátami

Do teamu analytikov, hľadáme študenta, ideálne 4. alebo 5. ročníka na VŠ, ktorý má záujem rozvíjať sa v práci s dátami. Naučíme ťa/ zdokonalíme ťa v práci s excelom, SQL a databázami.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre rekalkulácie

Do tímu operatívneho leasingu hľadáme posilu, ktorá by rada skĺbila záľubu v operatívnom leasingu s matematickým a logickým myslením. Tvojou náplňou práce bude: práca s interným systémom pri rekalkuláciach, návrhy zmien pri rekalkuláciach.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Data analyst

Hľadáme človeka, ktorého baví práca s dátami. Ich analýza, štruktúra, vytváranie modelov a stratégií. Ak ovládaš SQL a máš aspoň 2 ročné skúsenosti v dátovo-analytickej pozícií tak si nenechaj ujsť túto ponuku.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Account manager pre Žilinu

Hľadáme obchodníka, ktorý má chuť sa ďalej rozvíjať a budovať si portfólio klientov. Tvojou náplňou práce bude zodpovednosť za plnenie obchodno-finančného plánu, starostlivosť a profesionálne poradenstvo pre pridelené portfólio klientov.

Žilina
Dátum nástupu: Dohodou

Špecialista B2B marketingovej komunikácie

Marketingový tím ČSOB Leasing hľadá kreatívnu a dynamickú osobnosť do tímu. Ak máš chuť a energiu venovať sa napríklad navrhovaniu, plánovaniu a realizácii všetkých typov komunikačných aktivít, táto pozícia je vhodná práve pre teba.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre operatívny leasing

Do tímu operatívneho leasingu hľadáme posilu, ktorá sa chce rozvíjať v oblasti obchodu a vie si prepojiť záľubu v autách s obchodom.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Digital Sales Manager

Hľadáme k sebe experta, ktorý nám pomôže vytvoriť a nastaviť stratégiu predaja cez digitálne kanály, zmapovať a optimalizovať nákupnú cestu nášho klienta a priniesť nové možnosti a pohľady na využívanie klientskeho portálu.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre naceňovanie nákladných vozidiel a technológií

Hľadáme človeka s prehľadom a skúsenosťami v oblasti predaja nákladných vozidiel a technológií rôzneho charakteru, ktorý dokáže ohodnotiť ich technický stav a navrhnúť finálnu predajnú cenu.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou