Administratívny pracovník/-čka na pobočke Prešov (brigáda pre študenta)

Hľadáme študenta/-tku na dlhodobú spoluprácu, to zahŕňa administratívne a podporné činnosti obchodného tímu, evidenciu dokumentov a zapisovanie správ do systémov.

Prešov
Dátum nástupu: dohodou

Vzťahový manažér

Sme jednotkou na leasingovom trhu a hľadáme do tímu obchodníkov ďalšieho člena. V prípade, že máš rád obchod, aktívnu komunikáciu so zákazníkom a vždy hľadáš riešenia ako to ide, tak ťa radi uvítame u nás.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Administratívny pracovník/-čka na pobočke Poprad (brigáda pre študenta)

Hľadáme študenta na dlhodobú spoluprácu, ktorého úlohou budú administratívne a podporné činnosti obchodného tímu, scanovanie a zakladanie dokumentov evidencia pošty.

Poprad
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista/-tka digitálneho predaja

Hľadáme k sebe špecialistu na digitálny predaj, ktorého úlohou bude realizácia jednotlivých inovácii v digitálnej oblasti, generovanie, evidencia a prioritizácia požiadaviek s cieľom zlepšovania zákazníckej skúsenosti našich digitálnych kanálov.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Junior IT Architekt

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorého úlohou bude podieľanie sa na definovaní cieľovej podnikovej architektúry na základe stratégie spoločnosti, jej potrieb a IT trendov, definovanie technologickej vízie, architektonických princípov a štandardov, a podieľanie sa na aktivitách pri tvorbe ideí, návrhov riešení a ich implementácii

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Account manager pre vzťahy s dodávateľmi

V prípade, že ti je blízka téma áut, vyjednávanie a organizovanie, máme pre teba pozíciu, kde tvojou náplňou práce bude vyjednávanie podmienok s autoservismi, pneuservisovými sieťami, nastavovanie nových služieb a zazmluvňovanie nových dodávateľov.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Brigádnik – administratívna podpora

Hľadáme kolegyňu / kolegu (ideálne študentku/ta) na dlhodobú brigádu. Tvojou náplňou práce bude administratívna podpora tímu, komunikácia naprieč spoločnosťou a práca s dokumentami.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou

Špecialista pre poistenie

Do tímu poistenie, hľadáme kolegu, ktorého úlohou bude spravovať a nahrávať poistné sadzby do systémov, vytvárať vzťahy a komunikovať s poisťovňami a pripravovať a spracovávať edukatívne materiály.

Bratislava
Dátum nástupu: dohodou