AJ MITSUBISHI JE ČSOB LEASING

AKCIE

Leasing na štvrtiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 4 rokov raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Akontácia vo výške 25%.

Splácanie formou štvrtín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0%, s poplatkom za spracovanie. Dĺžka financovania 36 mesiacov, akontácia vo výške 25%. Zvýhodnené sadzby havarijného poistenia a PZP.

Leasing na tretiny bez navýšenia

Splácanie vozidla počas 3 rokov raz ročne bez cenového navýšenia, zvyšné mesiace platíte len poistenie. Dĺžka financovania 29 mesiacov. Akontácia vo výške 33,33%.

Splácanie formou tretín (1. – 11. splátka v roku vo výške poistenia, 12. splátka je splátka vozidla). Financovanie s úrokom 0%, s poplatkom za spracovanie. Dĺžka financovania 29 mesiacov, akontácia vo výške 33,33%. Zvýhodnené sadzby havarijného poistenia a PZP.

Leasing 0% bez navýšenia

Mesačné splácanie vozidla bez navýšenia vrátane poistenia. Možnosť výberu dĺžky financovania na 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% - 60%.

Rovnomerné mesačné splácanie. Financovanie s úrokom 0% a poplatkom za spracovanie od 2,1%. Možnosť výberu dĺžky financovania 36, 48, alebo 60 mesiacov a akontácie 20% – 60%. Zvýhodnené sadzby havarijného poistenia a PZP.

Viac informácií o podmienkach financovania, aktuálnu ponuku modelov a zvýhodnených ponúk nájdete na mitsubishi-motors.sk

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE

Nechajte si poradiť na predajnom mieste vozidiel MITSBUBISHI. Personál vám pomôže s výberom vozidla a financovaním, zohľadňujúc vaše potreby a možnosti. Môžete využiť aj krátkodobé cenové zvýhodnenia na vybrané modely.

Stačí vyplniť údaje a zvoliť si predajcu